مجموعه ترنج شما را به خرید بهترین محصولات انواع رنگ و اپوکسی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

آخرین قیمت رنگ روغنی استخری مرغوب

آنچه در این مقاله می خوانید...

تفاوت رنگ روغنی و پلاستیک استخریعرضه عمده رنگ روغنی استخری

رنگ روغنی استخری رنگی است که از ماده رزین تهیه شده و مقاومت بالایی نسبت به خراش و سایش داشته و این رنگ با توجه به اسمش که برای محیط های آبی است ضد آب بوده و برای مکان های نگهداری آب مناسب بوده چرا که آب را به خود جذب نمی کند.

از ویژگی های منحصر به فرد این محصول عدم تاثیر پذیری و تغییر در برابر نور خورشید و سایر اشعه های ساطع شده از آن می باشد. و جز دسته رنگ هایی است که زمان زیادی برای خشک شدن نیاز ندارد و برای محل های شلوغ و پر رفت و آمد مناسب است چون هم مقاومت بالایی داشته و هم قابلیت شستشو داشته و در مکان های شلوغ که آلودگی بیشتر است می توان به صورت با آب نظافت را انجام داد.

آخرین قیمت رنگ روغنی استخری مرغوب

تفاوت رنگ روغنی و پلاستیک استخری

تفاوت رنگ روغنی و پلاستیک استخری اگر شما یک سطل رنگ بخرید نمی توانید به همان صورت از آن استفاده کنید چرا که خیلی غلیظ است و اگر همان گونه روی دیوار استفاده شود ظاهر زمختی داشته و زیبایی آن کاهش می یابد پس برای استفاده از هر رنگ خاصی حلال آن رنگ را نیز تهیه کنید.

حلال رنگ چیست؟ حلال رنگ ماده ای است که با توجه به فرمول شیمیایی رنگ قابلیت انحلال در رنگ را داشته و مایع رقیق یکدستی را به وجود می آورد به عنوان مثال آب حلال روغن نیست چرا که با روغن مخلوط نمی شود.

یکی از تفاوت های رنگ روغنی و پلاستیک حلال مناسب آن است که در رنگ روغنی حلال نفت و در رنگ پلاستیکی حلال آن آب است.

از دیگر تفاوت های این دو محصول قابلیت شستشو است و رنگ روغن قابلیت شستشو داشته و نسبت به آب نفوذ ناپذیر است و به همین دلیل لکه های روی آن را می توانید بدون نگرانی آسیب رساندن به ساختار آن بشویید.

عرضه عمده رنگ روغنی استخری

عرضه عمده رنگ روغنی استخری بهترین رنگ روغنی رنگی است که قابلیت پوشش دهی بالایی داشته باشد یعنی با حداقل مقدار رنگ شما بتوانید مساحت زیادی را رنگ بزنید.

عرضه رنگ استخری از نمایندگی های فروش رنگ و به صورت اینترنتی انجام می شود و شما با توجه به ویژگی محصولی که لازم دارید و با دانستن کاربرد هایش آن را به طور مستقیم از مغازه و یا به طور غیر مستقیم از سایت های معتبر فروش سفارش دهید و در مکان مورد نظر محصول را دریافت کنید.

در خرید اینترنتی باید بدانید چه محصولی و با چه ویژگی هایی می خواهید سفارش دهید و در صورتی که اطلاعات کاملی راجب انواع محصولات ندارید می توانید از مشاورانی که به صورت آنلاین مشاوره می دهند مشاوره گرفته و با توجه به راهنمایی آن ها و قیمت محصولات و تصمیمی که می گیرید کالای مورد نظر خود را سفارش داده و بسته به این که در کدام شهر باشید و آیا محصول در انبار وجود داشته باشد کالا در زمان های متفاوت به دست شما می رسد.

مهندس جوهری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ترنج شما را به خرید بهترین محصولات انواع رنگ و  اپوکسی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *