مجموعه ترنج شما را به خرید بهترین محصولات انواع رنگ و اپوکسی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

آشنایی با رزین اپوکسی شفاف مخصوص کف

آنچه در این مقاله می خوانید...

مهمترین خصوصیت رزین اپوکسی شفاف مخصوص کفسفارش انواع رزین اپوکسی شفاف مخصوص کف

مهمترین خصوصیت رزین اپوکسی شفاف مخصوص کف


رزین اپوکسی شفاف مخصوص کف ویژگی های بسیار زیادی دارد که تمام آنها در جایگاه خود بسیار عالی هستند. اما مهمترین خصوصیت آن این است که در برابر فشارهای مکانیکی مقاومت بالایی دارند. از طرفی رسانا هم نیستند و همچنین در برابر مواد شیمیایی نیز مقاوم اند. تمام اینها باعث میشود که از آنها بتوان در سالن های صنعتی استفاده کرد.
دلیل آن هم این است که در سالن های صنعتی دستگاه های سنگینی وجود دارد اینکه کفپوش بتواند مقاومت کافی را در برابر این دستگاه ها داشته باشد بسیار مهم است که رزین اپوکسی میتواند چنین قابلیتی را داشته باشد. از دیگر ویژگی های آن شفاف بودن آن است که به راحتی نیز تمیز میشود و به آسانی میتوان چربی ها و سایر آلودگی ها را از روی آن از بین برد. همچنین مورد بعدی این است که سر بودن آن نسبت به سایر کفپوش ها بسیار کمتر است و از لحاظ ایمنی در جایگاه خوبی قرار دارد.

رزین اپوکسی شفاف مخصوص کف معمولا در درجه کیفیت های متنوعی به بازار عرضه می گردد که بنابر کاربری های مورد استفاده از پایین ترین قیمت تا بالاترین قیمت ، بسته به میزان کدر بودن و زردی و همچنین حباب زایی قیمت های متفاوتی دارند.

در این جا نقش مجری اپوکسی کف برای حصول بهترین نتیجه بسیار مهم خواهد بود ، چرا که ممکن است حتی گران ترین رزین اپوکسی کف شفاف غیر حباب زای با کیفیت نیز خریداری شود، ولی به دلیل بی تجربگی و یا کم تخصص بودن مجری اپوکسی کف نتیجه نهایی کار مورد رضایت کارفرمایان، بهره برداران و سازندگان ساختمانی نباشد و بر عکس ممکن است، ارزان ترین رزین اپوکسی مخصوص کف با پایین ترین درجه کیفیتی نیز خریداری شود؛ ولی مجری اپوکسی کفپوش با به کاربردن وسایل و ابزار و تجهیزات تخصصی و تجربه بالای خود بتواند کفپوش اپوکسی بدون حباب و زیبا را تحویل دهد که نتیجه بسیار رضایت بخشی را برای بهره برداران حاصل نماید.رزین اپوکسی شفاف را میتوانید از فروشگاه ترنج خریداری نمایید.

سفارش انواع رزین اپوکسی شفاف مخصوص کف

رزین اپوکسی شفاف مخصوص کف

معمولا در سفارش انواع رزین اپوکسی شفاف مخصوص کف باید به نسبت هاردنر مورد نیاز آن هم دقت شود و این نسبت به طور معمول برای اکثر برندهای خارجی و داخلی ، کره ای ، چینی و ایرانی یک به دو می باشد ؛ یعنی اگر ۲۰ کیلو رزین اپوکسی شفاف مخصوص کف سفارش می دهید می بایستی ۱۰ کیلو هم هاردنر با کیفیت به همراه آن خریداری گردد.

رزین اپوکسی شفاف مخصوص کف در رنگ های متنوعی میباشد، که میتوانید بنا بر سلیقه خود آن را انتخاب کنید. از لحاظ قیمت انواع آن به عوامل زیادی بستگی دارند که شما میتوانید برای اطلاع از قیمت ها با فروشگاه ترنج تماس حاصل کنید تا اطلاعات لازم در مورد آن را بدانید.


فروشگاه ترنج به پخش این رزین ها مشغول است و شما میتوانید به هر میزان رزین اپوکسی مخصوص کف که بخواهید را از این فروشگاه تهیه کنید و سفارش رزین مخصوص کف مورد نیاز خود را به فروشگاه ترنج بدهید. در هر کجای کشور که باشید میتوانید به سایت مراجعه کنید و از آن طریق اطلاعات لازم را کسب کنید و در مورد نحوه سفارش مطلع شوید.

مهندس جوهری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ترنج شما را به خرید بهترین محصولات انواع رنگ و  اپوکسی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *