مجموعه ترنج شما را به خرید بهترین محصولات انواع رنگ و اپوکسی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

بازرگانی رنگ پارچه شتری اصل

آنچه در این مقاله می خوانید...

مشخصات بهترین رنگ پارچه افزایش فروش رنگ پارچه شتری

رنگ پارچه شتری از جمله رنگ های کلاسیک می باشد که مناسب با هر نوع پارچه و قابل استفاده در هر نوع فصلی است و به دلیل خاص بودن و برخورداری از طرفدار فراوان، پارچه شتری رنگ برای دوخت انواع لباس ها به کار برده می شود و همین امر باعث گستردگی استفاده از رنگ شتری در صنعت نساجی برای تولید انواع پارچه می باشد. برای تأمین رنگ پارچه شتری اصل در تناژ بالا می توانید از طریق شرکت بازرگانی ترنج، به وسیله راه های ارتباطی ذکر شده اقدام نمایید.

بازرگانی رنگ پارچه شتری اصل

مشخصات بهترین رنگ پارچه

مشخصات بهترین رنگ پارچه عملیات رنگ کردن پارچه در صنایع نساجی تکامل گسترده ای یافته است. در گذشته برای رنگرزی پارچه از رنگ های طبیعی تولید شده از حیوانات و گیاهان استفاده می شد ولی امروزه در صنعت نساجی انواع رنگ پارچه مصنوعی به کار گرفته می شود. کیفیت رنگ پارچه، ثبات و دوام آن بستگی به نوع رنگی دارد که هنگام رنگرزی پارچه استفاده می شود.

بیشترین رنگ های صنعتی و شیمیایی به کار برده شده در صنعت نساجی وارداتی هستند که برای ایجاد ثبات در رنگ آن ها از بی کربنات پتاسیم استفاده می شود به همین دلیل به رنگ های کرمی مشهور هستند. رنگ های کرمی در مقابل نور خورشید و شوینده های قلیایی بسیار مقاوم بوده و باعث دوام و ثبات در رنگ پارچه می شوند.

کارخانجات نساجی از بهترین دستگاه های مکانیزه برای رنگ کردن پارچه استفاده می کنند و همین امر سبب می شود رنگ پارچه تولید شده کیفیت مناسبی داشته باشد. کارخانجات به دو روش به پارچه رنگ می دهند. روش اول که نخ و الیاف پارچه را رنگ کرده و سپس از آن پارچه تولید می کنند.

روش دوم برای رنگ بخشیدن به پارچه، پس از تولید پارچه آن را رنگ می کنند که روش اول و رنگ کردن نخ و الیاف در ثبات رنگ پارچه تولید شده بسیار مؤثرتر است. از ویژگی های رنگ پارچه مرغوب می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • هنگام شستشو پارچه و لباس رنگ ندهد.
  • با دوام باشد و در مجاورت با نور خورشید پارچه تغییر رنگ ندهد.
  • در اثر شستشو با مواد شوینده قلیایی رنگ پارچه ثابت بماند.
  • باعث خشکی و ایجاد ضخامت در پارچه نگردد.
  • دوام و کیفیت پارچه را متزلزل نکند.

افزایش فروش رنگ پارچه شتری

افزایش فروش رنگ پارچه شتری رنگ شتری که به آن کرم نخودی هم می گویند از خانواده رنگ‌های کرم و قهوه‌ای است، این رنگ کمی تیره‌ تر از کرم و اندکی روشن‌ تر از قهوه‌ ای می باشد. رنگ شتری پارچه به لباس وقار و سنگینی می بخشد و مناسب برای هر جنسیت و هر رده سنی می باشد.

ست کردن لباس رنگ شتری با اکسسوری های دیگر بسیار راحت است زیرا با اکثریت رنگ ها هماهنگ می باشد. افزایش استفاده از پارچه شتری باعث رونق بخشیدن به بازار فروش رنگ آن شده است و بازرگانان با وارد کردن این رنگ از حاشیه سود مناسبی بهره می برند.

مهندس جوهری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ترنج شما را به خرید بهترین محصولات انواع رنگ و  اپوکسی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *