مجموعه ترنج شما را به خرید بهترین محصولات انواع رنگ و اپوکسی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

توزیع انواع رنگ ترافیکی تک جزئی

آنچه در این مقاله می خوانید...

ویژگیهای رنگ ترافیکی با کیفیتفروشنده بهترین رنگ ترافیکی تک جزئی

رنگ ترافیکی تک جزئی به دو صورت سرد و گرم بر پایه اکریلیک در انواع مختلف موجود می باشد. این رنگ جهت استفاده در خط کشی ها می باشد. زیرا در مقابل تابش نور آفتاب و همچنین تغییرات جوی مقاوم می باشند. توزیع این رنگ ها در بشکه های ۳۰۰ کیلوگرمی و همچنین در حلب های ۲۵ کیلویی می باشد. قیمت های مناسب این رنگها سبب شگفتی بسیاری از مصرف کنندگان شده است.

توزیع انواع رنگ ترافیکی تک جزئی

ویژگیهای رنگ ترافیکی با کیفیت

ویژگیهای رنگ ترافیکی با کیفیت آبا رنگ ترافیک می تواند در برقراری امنیت ماشین ها نقش داشته باشند؟ استفاده از رنگ ترافیکی تا چه اندازه میتواند خطرات ناشی از حوادث رانندگی را کم نماید؟ یکی از اتفاقاتی که برای اکثر رانندگان مخصوصا در شب می افتد عدم استفاده از خط کشی ها در جاده ها می باشد.

چگونه می توانیم با استفاده از این رنگ ها حوادث را کم کنیم؟ با ورود خودرو به جامعه بشری سب شد تا یک شبکه ای امن جهت استفاده از این وسایل نقلیه فراهم شود.

یکی از ابزارهایی که می توانست امنیت جاده ها را فراهم نماید استفاده از رنگ ترافیکی است. این رنگ ها دارای ویژگی خاصی هستند و همین طور جایگاه ویژه ای نیز در میان انواع مختلف رنگ ها دارد.

در شهرهای بزرگ که ترافیک جاده ها سنگین می باشد سبب شده تا ماندگاری رنگ ها هم شود. بنابراین یکی از مهمترین ویژگیهای رنگ ترافیکی، مقاومت آنهاست که در برابر هر گونه سایش بین نمی روند. همین طور عدم چسبندگی این رنگها به آسفالت می باشد.

فروشنده بهترین رنگ ترافیکی تک جزئی

فروشنده بهترین رنگ ترافیکی تک جزئی رنگهایی که در ترافیک از آن استفاده می کنند عبارت هستند از رنگ های لایه نازک که با هم ترکیب شده اند و به آن تک جزئی هم می گویند.

یکی از کاربرد این رنگها در محوطه پارکینگ ها می باشند. استفاده از این رنگها باید به گونه ای باشد که محل توقف ماشین ها به وضوح دیده شوند.

رنگ تک جزئی شامل انواع مختلف رنگهای ترافیک گرم و سرد است. این رنگها بر پایه رزین های آلکید اصلاح شده و آکرلیک های معمولی می باشد که از رنگهای تولیدی کشورمان بوده و مهمتر اینکه فروشنده رنگ ترافیکی یکی از بهترین تولیدکننده صنعت رنگ می باشد.

رنگ ترافیک تک جزئی بسیار پرطرفدار بوده و به همین دلیل در خط کشی جاده ها از آن استفاده می کنند. این رنگها به دلیل ویژگی هایی که دارند بسیار کاربردی می باشند.

از جمله اینکه سرعت خشک شدن این رنگها بسیار بالاست و در کمترین زمان ممکن خطوط خشک می شوند. همین طور این رنگها در مقابل تابش نور آفتاب تغییر نمی کنند و در برابر تغییرات آب و هوا از مقاومت خوبی برخوردار هستند.

مهندس جوهری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ترنج شما را به خرید بهترین محصولات انواع رنگ و  اپوکسی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *