مجموعه ترنج شما را به خرید بهترین محصولات انواع رنگ و اپوکسی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تولید انواع رنگ کنیتکس ضد آب

آنچه در این مقاله می خوانید...

هرآنچه نیاز است از رنگ کنیتکس بدانیدمرکز پخش رنگ کنیتکس ضد آب

از انواع رنگ کنیتکس ضد آب در موارد بسیار زیادی همچون در نمای بیرونی ساختمان استفاده می شود. انواع این رنگ ها به دلیل استفاده بسیار زیادی که دارند، تولید خوبی هم می‌ شوند و از آن‌ ها در سراسر کشور استفاده می‌ شود.

شرکت های بسیاری هستند که به تولید انواع رنگ ها می پردازند که از  بهترین آن ها می‌ توانیم به شرکت تهران کنیتکس اشاره داشته باشیم که در سه خط تولید این محصولات را به بازار ارائه می‌ دهد.

تولید انواع رنگ کنیتکس ضد آب

هرآنچه نیاز است از رنگ کنیتکس بدانید

هرآنچه نیاز است از رنگ کنیتکس بدانید رنگ کنیتکس از انواع رنگ های ساختمانی است که از آن برای پوشش دیوارها استفاده می‌شود. این رنگ ها به وجود آمده از مواد پرلیت، پنبه نسوز، مواد رنگی و رزین سنتیک است که دارای دوام بسیار بالایی است و می توان آن را در هر شرایط آب و هوایی استفاده کرد.

 از این رنگ ها برای پوشش دیوار، سقف و حتی نمای ساختمان ها استفاده می کنند. ما دارای انواع رنگ کنیتکس هستیم و از نظر نوع بافت و الیاف در نمونه های متنوعی قرار می‌ گیرند که از آن ها می توانیم به موارد زیر اشاره داشته باشیم:

  1. روغنی
  2. پلاستیک
  3. اکرولیک


رنگ کنیتکس روغنی:

حلال این نمونه از رنگ ها بنزین می باشد و در زمانی که از آن ها در ساختمان استفاده می کنیم، باید نهایت مراقبت را داشته باشیم تا در زمان خشک شدن دچار آتش‌ سوزی نشود. این رنگ ها کاملاً ضد آب هستند و از آن ها برای نمای ساختمان استفاده می شود.

رنگ کنیتکس پلاستیک:

برخلاف نمونه روغنی رنگ ها، رنگ کنیتکس و پلاستیک ضد آب نیست، بنابراین از آن برای نمای ساختمان استفاده نمی شود. بسیار سریع خشک می‌ شود و بیش تر از آن برای فضاهای بسته، لابی ساختمان و دیوارهای داخلی ساختمان  استفاده می کنند، چرا که در این اماکن رطوبت کم تر است.

رنگ کنیتکس اکرولیک:

ترکیبی از رنگ کنیتکس روغنی و پلاستیک است و کاربرد بیش تری نسبت به دو نوع قبلی دارد، چرا که حلال در آب است و امکان خشک شدن آن هم بسیار سریع می باشد که قابلیت شستشو دارند و از آن می‌ توان برای نمای خارجی ساختمان و برای پوشش دیوارهای داخلی استفاده کرد. شما می توانید از این رنگ ها در دیوارهای صاف و زبر استفاده نمایید. رنگ کنیتکس اکریلیک بسیار متنوع است و دارای بافتی برجسته هستند که فضای شما را برجسته‌ تر نشان می‌ دهد. این قابلیت برای فضاهای بسیار کوچک مناسب می باشد.

مرکز پخش رنگ کنیتکس ضد آب

مرکز پخش رنگ کنیتکس ضد آب دیوارهایی که در آن ها از این رنگ استفاده شده است، برجسته می باشند و با دست کشیدن روی سطح آن شما به راحتی می توانید سطح برجسته را در آن ها احساس کنید، به همین دلیل زیبایی منحصر به فردی دارند و استقبال خرید از آن ها زیاد شده است.

قیمت رنگ کنیتکس بستگی به نوع آن دارد و انواع رنگ ها در بسته بندی های متنوعی هم ارائه می شوند که هریک از آن ها می‌تواند قیمت خاص خود را داشته باشد.

مرکز پخش رنگ کنیتکس ضد آب تمام تلاش خود را انجام می دهد تا بهترین و با کیفیت ترین انواع رنگ ها را در اختیار خریداران قرار دهد و افراد در تهیه آن ها هیچگونه دغدغه نداشته باشند. از طرفی شما می توانید آن ها را به صورت عمده تهیه نمایید که در این صورت در ازای پرداخت پول کم تر به محصول بیش تری هم دست خواهید یافت و دست واسطه از معامله حذف خواهد شد.

مهندس جوهری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ترنج شما را به خرید بهترین محصولات انواع رنگ و  اپوکسی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *