مجموعه ترنج شما را به خرید بهترین محصولات انواع رنگ و اپوکسی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

رنگ روغنی مات نانو، براقیتی بدون میکروب

آنچه در این مقاله می خوانید...

رنگ روغنی مات نانو، براقیتی بدون میکروبروش استفاده از رنگ روغنی مات نانواستفاده از رنگ روغنی مات نانو برای در یا نرده های ساختمان

رنگ روغنی مات نانو، براقیتی بدون میکروب


رنگ روغنی مات نانو از نانو تیتان، رزین و پیگمنت ساخته شده است. کلمه ی نانویی که در اسم این رنگ به کار رفته، به دلیل وجود نانو ذرات ضد میکروبی داخل آن می باشد. این نانو ذرات از نشستن میکروب بر روی سطح رنگ جلوگیری می کنند و آن را از بین می برند.

رنگ روغنی مات نانو علاوه بر خاصیت آنتی باکتریال، ضد زنگ است و نسبت به بقیه رنگ ها براقیت خیلی خوبی دارد؛ در مقابل تغییرات آب و هوا مقاوم است و سالیان سال این پایداری نوری را حفظ خواهد کرد.

معمولا از این رنگ برای رنگ آمیزی سطوح چوبی و فلزی استفاده می شود؛ مانند در ها و پنجره ها، فرفوژه هاو… رنگ روغنی مات نانو در رنگ های گوناگون به فروش می رسد و برای خریداری عمده می توانید رنگ های پر فروش آن را نیز بیشتر تهیه کنید.

روش استفاده از رنگ روغنی مات نانو


مورد اول که باید در نظر گرفته شود تمیزی سطح از هر گونه آلودگی نظیر گرد و خاک و رطوبت می باشد. در صورت نیاز می توانید قبل از رنگ، بتونه کاری انجام دهید. با ضد زنگ ها و آستری می توانید زیر سازی کنید.

در بعضی موارد حتی از خود این رنگ نیز به دلیل خواص گفته شده، در زیر سازی استفاده می شود.

معمولا هر یک کیلو از رنگ روغنی مات نانو برای پوشش دهی چهار متر مربع کافی است. برای خشک شدن سطحی آن ۵ ساعت و برای خشک شدن کامل نیاز به زمان یک شبانه روزی دارید.

استفاده از رنگ روغنی مات نانو برای در یا نرده های ساختمان

با وجود این همه خصوصیت کاربردی رنگ روغنی مات نانو تفاوت قیمت چندانی نیز با رنگ روغنی ندارد. چه بسا قیمت رنگ های نانو به دلیل نوع تکنولوژی نوین تولید و استفاده از نانو ذرات  که منجر به عدم استفاده برخی مواد وارداتی در تولیذ این رنگ ها شده است به طور کلی در عین داشتن پوشش بیشتر و براقیت زیادتر باعث کاهش قیمت آن ها شده است. امروزه رنگ های نانو به دلیل خاصیت ضد رطوبتی و قابلیت شستشوی بالا ، کاربرد زیادی در دکوراسیون داخلی ساختمان و رنگ آمیزی های مورد نظر معماران پیدا کرده است.

امروزه معماران و آرشیتکت های ساختمانی در حجم های وسیع به دلیل تنوع مادر رنگ های نانو شامل رنگ های قرمز ، سفید ، سبز ، زرد ، آبی و مشکی و نقره ای و طوسی از رنگ های نانو استفاده می کنند تا تنوع کاری و زیبایی نهایی فضاهای طراحی شده شان را بالاتر ببرند.

این رنگ به شدت قابلیت اشتعال دارد پس سعی کنید آن را در یک محیط خشک و با دمای زیر ۳۰ درجه سانتی گراد نگهداری کنید. در یک محیط سرپوشیده با شرایط گفته شده رنگ روغنی مات نانو را می توان تا حدود یک سال نگه داشت.

مهندس جوهری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ترنج شما را به خرید بهترین محصولات انواع رنگ و  اپوکسی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *