مجموعه ترنج شما را به خرید بهترین محصولات انواع رنگ و اپوکسی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

عرضه بهترین رنگ بندی کنیتکس درجه یک

آنچه در این مقاله می خوانید...

تاثیر رطوبت بر رنگ کنیتکسآشنایی با رنگ بندی کنیتکس قبل از خرید

برای آشنایی هرچه بهتر و بیشتر با رنگ کنیتکس میتوانیم به طرح های برجسته روی دیوارها اشاره کنیم. پوششی برجسته روی دیوار ها که بوسیله رنگی به این نام ارائه میشود. این پوشش های برجسته برای رنگ دیوارها و ساختمانها کاربرد دارد.

عرضه بهترین رنگ بندی کنیتکس درجه یک در بازار تهران یکی از مزایای خرید از این بازار بزرگ ایران است. تنوع در محصول و کیفیت بالا از مزایای خریدهای عمده از این بازار بزرگ میباشد. 

انواع رنگ کنیتکس را میتوان در این بازار به آسانی و بدون محدودیت در خرید تهیه نمود. مراکز عمده فروش بهترین انتخاب جهت خرید این کالا میباشند.

عرضه بهترین رنگ بندی کنیتکس درجه یک

تاثیر رطوبت بر رنگ کنیتکس

تاثیر رطوبت بر رنگ کنیتکس

همانطور که میدانید رنگ آمیزی ساختمان باعث زیبایی و شکوه ساختمان میشود چه در نمای داخلی و چه بیرونی. در گذشته از رنگ های روغنی زیاد استفاده میشد اما یکی از معایب آن این است که دیر خشک میشود بنابراین رنگی که هم ضد آب باشد و هم ما را به نتیجه مطلوب برساند، استفاده از رنگ کنیتکس درجه یک است. این مساله آنقدر اهمیت دارد که موارد زیادی مشاهده شده که رنگ دیوار ها به مرور زمان از بین رفته و دچار فرسایش شده است .استفاده از این نوع رنگها و قوام آن در مقابل رطوبت مخصوصا در مناطق شمالی کشور بسیار پرطرفدار است. بنابراین میتوان یکی از مهمترین و برجسته ترین ویژگی این رنگ را مقاومت بالای آن در مقابل رطوبت و آب دانست. 

همانطور که میدانید در شمال کشور عزیزمان و همینطور سایر مناطق مرطوب معمولا رنگها خراب شده میریزد و دستخوش تغییر قرار میگیرد و ویژگی ضد آب بودن و دوام بالا چیزی است که همه بدنبال آن هستند و پیشنهاد ما به شما رنگ کنیتکس است.

آشنایی با رنگ بندی کنیتکس قبل از خرید

آشنایی با رنگ بندی کنیتکس قبل از خرید

یکی از مهمترین ویژگی برای زیبایی ساختمان استفاده از رنگ ها میباشد. یکی از انواع رنگ های مورد استفاده رنگ کنیتکس است که از ویژگی های عمده ان به خاصیت ارتجاعی و چسبندگی ان میتوان اشاره نمود. 

این رنگ ها شامل ترکیباتی از مواد پرلیت و پنبه نسوز هستند که بافتی برجسته بوجود می اورند که دارای مقاومت بالایی هستند و خیلی راحت خراب نمیشوند. 

کنیتکس سه نوع رنگ بندی دارد. نوع روغنی که کاملا ضد اب میباشد و مقاوم در برابر رطوبت و برای راه پله ها و نمای ساختمان خوب است. 

نوع پلاستیکی ان خاصیت ضد اب و ضد رطوبت دارد و داخل ساختمان کاربرد دارد.

نوع اکریلیک که در واقع ترکیب دو نوع قبلی است. قابلیت شستشو دارد برای نماهای بیرونی ساختمانها استفاده میشود.

این مدل رنگ را روی سیمان، گچ، بتن، فلزات و … میتوان استفاده کرد. از این رنگ حتی در رنگ امیزی دیوارهای داخلی بین راه پله ها و حتی نمای ساختمانها و هتل ها استفاده میکنند. 

مهندس جوهری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ترنج شما را به خرید بهترین محصولات انواع رنگ و  اپوکسی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *