مجموعه ترنج شما را به خرید بهترین محصولات انواع رنگ و اپوکسی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

عرضه بهترین رنگ مولتی کالر استخوانی

آنچه در این مقاله می خوانید...

آشنایی با انواع رنگ مولتی کالر فروش ویژه انواع رنگ مولتی کالر استخوانی

رنگ های ساختمانی به عنوان یک لایه پوشش دهنده روی لایه های نازک کاری در صنعت ساختمان سازی کاربرد دارند. در سال های اخیر، تولید کننده گان برای جلب رضایت مشتریان خود رنگ با فرمول های متنوعی ساخته و به بازار عرضه نموده اند. یکی از این نوع رنگ ها رنگ مولتی کالر است که رنگ مولتی کالر استخوانی در بین انواع آن محبوبیت فراوانی دارد.

عرضه بهترین رنگ مولتی کالر استخوانی

آشنایی با انواع رنگ مولتی کالر

آشنایی با انواع رنگ مولتی کالر بهتر است اول بدانید که رنگ مولتی کالر چیست. اجرای مولتی کالر دارای دو بخش است. یک بخش رنگ پس زمینه که می تواند هر رنگ باشد و یک بخش رنگ های ریز و پخش که مانند لکه رنگ روی آن اجرا می شود.

برای اجرای رنگ مولتی کالر ابتدا باید رنگ پس زمینه را اجرا نمایید. برای رنگ پس زمینه می توانید از هر گونه ابزاری مانند قلمو، غلطک و یا پمپ و اسپری استفاده نمایید و بخش زیرین کار را به صورت یک دست اجرا نمایید. پس از اینکه رنگ پس زمینه اجرا شد، یک رنگ دوم با تفاوت رنگی، به وسیله اسپری و پمپ مخصوص روی آن به صورت لکه های رنگ پاشیده می شود. اجرای مولتی کالر فقط با اسپری مخصوص مولتی کالر قابل اجراست و اسپری های نوع دیگر توانایی اجرای آن را ندارند. نکته دیگر اینکه لزوما اینگونه نیست که باید یک رنگ به صورت مولتی و لکه روی رنگ پس زمینه اسپری شود، بلکه گاهی چند رنگ با همدیگر روی پس زمینه پاشیده و اجرا می گردد. فقط باید دقت داشته باشید که بین انتخاب رنگ پس زمینه و مولتی کالر نوعی هماهنگی وجود داشته باشد.

حال اگر بخواهیم بگوییم بهترین رنگ استخوانی مولتی کالر چیست؟ جواب این است که رنگ استخوانی در پس زمینه وقتی زیباست که با مولتی کالر هماهنگی اجرا شود و آن نیز به محیط مورد استفاده بستگی دارد. رنگ استخوانی می تواند با قهوه ای، نارنجی، مشکی و حتی آبی اجرا گردد.

انواع مولتی کالر بیشتر برای اماکن اداری، مدارس و اینگونه اماکن استفاده می شوند و به دلیل مقاومت پایین در برابر شستشو اغلب در منازل استفاده کمتری دارند.

فروش ویژه انواع رنگ مولتی کالر استخوانی

فروش ویژه انواع رنگ مولتی کالر استخوانی رنگ های مولتی کالر نیز مانند سایر رنگ ها در بازار رنگ و ابزار یافت می شوند و با مراجعه به نمایندگی شرکت های تولید کننده قیمت های مناسب را به راحتی خواهید یافت. علاوه بر آن بسیار از شرکت های تولید کننده با حضور در نمایشگاه های تخصصی صنعت ساختمان، محصولات خود را از جمله انواع رنگ های مولتی کالر به غرفه های اختصاصی خود عرضه نموده و گاهی اوقات تخفیفات ویژه ای را نیز برای مراجعه کننده گان به غرفه های مربوطه ارائه می دهند.

مهندس جوهری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ترنج شما را به خرید بهترین محصولات انواع رنگ و  اپوکسی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *