مجموعه ترنج شما را به خرید بهترین محصولات انواع رنگ و اپوکسی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

عرضه رنگ خودرویی با بهترین کیفیت

آنچه در این مقاله می خوانید...

قیمت انواع رنگ خودرویی ممتازویژگی بارز بهترین رنگ خودرویی

یکی از مهمترین کارها جهت خرید خودرو رنگ خودرو می باشد در واقع رنگ خودرو به نوعی تعیین کننده میزان فروش خودرو نیز است و از رنگ‌هایی مانند سفید مشکی این سوال بسیار بیشتری شده است تا نمونه رنگهای دیگر.

رنگ خودرویی مانند سایر رنگها و برای مکان‌های دیگر استفاده می‌شود نیز دارای نمونه ها و طرح های مختلفی از تنوع بسیار زیادی دارد و در واقع رنگ خودروی نیز هم به صورت روغنی و هم به صورت پلاستیک تولید می شود و مورد استفاده قرار می‌گیرد.

فروشندگان عرضه رنگ خودرویی با بهترین کیفیت در نظر دارند که این محصولات را طبق سفارش و درخواست مشتریان تولید و بسته بندی کنند و در اختیار آنها قرار دهند.

عرضه رنگ خودرویی با بهترین کیفیت

قیمت انواع رنگ خودرویی ممتاز

قیمت انواع رنگ خودرویی ممتاز قیمت انواع رنگ خودروی ممتاز بسته به نوع برند و حجم برای متفاوت می باشد ولی معمولاً رنگ های خودرویی با قیمت پایین و مناسب به بازار عرضه می‌شود و همچنین بسته به نوع رنگ قیمت آن متفاوت است یعنی رنگ سفید معمولاً با قیمت بیشتری نسبت به رنگ‌های دیگر عرضه می‌شود همچنین معیار بعدی که در قیمت رنگ خود را موثر است این می باشد که رنگ خودرو روغنی باشد یا تینر فوری چون بعضی از انواع رنگ ها که به رنگ فوری معروف می باشند و کیفیت بسیار خوب و مرغوب ای دارند بلافاصله بعد از اجرا و استفاده خشک شده و نیاز به زمان طولانی برای خشک شدن ندارند ولی رنگ های روغنی و تینری بعد از استفاده باید به مدت حداقل ۸ ساعت در یک مکان مناسب قرار داده شوند تا خشک شوند.

همچنین بعضی از انواع رنگ ها بعد از اجرا و نقاشی روی ماشین و خودرو نیازی به واکس و پولیش جهت براق شدن ندارد که این رنگ ها قیمت بالاتری نسبت به رنگ های معمولی در بازار دارد چرا که رنگ های معمولی بعد از اجرا و استفاده نیاز به پولیش کاری و واکس جهت براق شدن دارند.

قیمت رنگ خودرویی بسته به نوع برند آن و همچنین تعداد رنگ و حجم آن متفاوت می باشد ولی معمولاً رنگ خودروی با قیمت مناسب به بازارها و نمایندگی ها عرضه می شود.

ویژگی بارز بهترین رنگ خودرویی

ویژگی بارز بهترین رنگ خودرویی بهترین رنگ خودروی ویژگی های بسیار زیادی دارد که یکی از این ویژگی های آن می باشد که رنگ های خودروی مورد نیاز در برابر ضربه و خش و حرارت مقاوم بوده و چنانچه مدت طولانی در معرض نور خورشید و آفتاب قرار گیرند هیچ گونه تغییری در آنها ایجاد نمی‌شود و کدر یا مات نمی‌شوند.

همچنین بهترین رنگ خودروی این ویژگی ها را دارد که بخوبی قسمتهای مختلف خودرو را پوشش داده و جلوه زیبایی به خود را می بخشد.

مهندس جوهری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ترنج شما را به خرید بهترین محصولات انواع رنگ و  اپوکسی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *