مجموعه ترنج شما را به خرید بهترین محصولات انواع رنگ و اپوکسی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

عرضه مستقیم رنگ اپوکسی فلز

آنچه در این مقاله می خوانید...

راهنمای انتخاب رنگ اپوکسی فلزصادرات کلی رنگ اپوکسی فلز

راهنمای انتخاب رنگ اپوکسی فلز

رنگ اپوکسی یکی از محبوب ترین و پرمصرف ترین رنگ های پلیمری در رنگ آمیزی سازه ها و تجهیزات مختلف صنعتی و تولیدی می باشد. این رنگ دارای تنوع تولید بالا بوده و به شیوه های مختلف برای پوشش سطوح وسیله ها و ابزارهای فلزی به کار می رود که از جمله این رنگ ها می توان به رنگ اپوکسی میانی های بیلد، رنگ اپوکسی رویه پلی آمید/آمین، رنگ آستری زینک ریچ اپوکسی و پرایمر زینک کرومات اپوکسی اشاره کرد. توزیع عمده رنگ اپوکسی فلز توسط شرکت تولید کننده ترنج در کلیه نقاط کشور با قیمت مناسب صورت می گیرد و همچنین، در سایت فروش عمده مربوطه دارای اطلاعات کافی به عنوان راهنمای خرید بهتر و نیز مشاوره تلفنی و اینترنتی خرید می باشد.

برای رنگ آمیزی سطوح سازه ها و دستگاه های فلزی حوزه های مختلف صنعتی و ساختمانی، بایستی آن دسته رنگ های اپوکسی را انتخاب کرد که سازگاری لازم با سطوح این وسیله ها داشته باشد.

شرکت ترنج دارای رنگ های اپوکسی مخصوص رنگ آمیزی سطوح فلزی می باشد که در روی بسته های رنگ این نکات با توضیحات کامل درج شده است و به دلیل وجود مواد سازنده ضد خورنده ای چون زینک، کروم و فسفات در ساختار آن ها، پایداری و استحکام بالایی در برابر رطوبت و مواد شیمیایی از خود به نمایش می گذارند و بدین طریق سالانه حجم بالایی صادرات رنگ اپوکسی از این مرکز به کشورهای اروپایی صورت می گیرد.

صادرات کلی رنگ اپوکسی فلز

شماتیکی از کاربرد رنگ اپوکسی فلز
محصولات رنگی شرکت ترنج بر اساس نوع رنگ آمیزی و برای تجهیزات مختلف در گروه های مختلف دسته بندی می شود. برای نمونه، رنگ اپوکسی مخصوص سطوح فلزی با سطوح بتنی و سیمانی و کفپوش ها کاملاً متفاوت بوده و بازده عملکردی بالای این رنگ ها، بازارهای داخلی و خارجی را به سمت خود جذب نموده است.

عرضه رنگ اپوکسی مخصوص سطوح فلزی توسط این شرکت با قیمت ارائه عمده پایین صورت می گیرد که مشتریان گرامی با خرید عمده آن می توانند بعلاوه برخورداری از مزایای اقتصادی آن، اعتبار مغازه رنگ فروشی خود را بالا ببرند.

مهندس جوهری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ترنج شما را به خرید بهترین محصولات انواع رنگ و  اپوکسی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *