مجموعه ترنج شما را به خرید بهترین محصولات انواع رنگ و اپوکسی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش انواع رنگ پارچه تترون درجه یک

آنچه در این مقاله می خوانید...

مهمترین مشخصه رنگ پارچه تترونعرضه بدون واسطه انواع رنگ پارچه تترون

رنگ پارچه تترون در فروش این پارچه میتواند تاثیر بگذارد. هرچه تنوع رنگ پارچه تترون و جنس آن درجه یک باشد از آن پارچه بیشتر بفروش میرسد. همیشه تنوع رنگ در هر محصولی چشم مشتری را به خودش خیره میکند و باعث جذب مشتری و فروش بیشتر آن می‌شود. 

فروش انواع رنگ پارچه تترون درجه یک

مهمترین مشخصه رنگ پارچه تترون

مهمترین مشخصه رنگ پارچه تترون رنگ پارچه تترون باید رنگ هایی باشد که بیشتر استفاده میشود. از همه رنگ های پارچه تترون استفاده نمیشود و فقط چند رنگ است که بیشتر بفروش میرسد. برای همین باید رنگ پارچه تترون یک مشخصه بارز داشته باشد و آن هم این است که پارچه باید رنگ های اصلی را داشته باشد. یعنی چهار رنگ اصلی که بیشتر مورد استفاده قرار میگیرد. البته در بین انواع رنگ پارچه تترون رنگ سفید و مشکی و سرمه ای بیشتر از بقیه رنگ ها خواهان و مشتری دارد.

همیشه در بین پارچه ها بهترین رنگ ها رنگ های تیره بوده است که در بین رنگ های تیره بهترین رنگ پارچه رنگ مشکی و سرمه‌ای بوده است. 

رنگ پارچه تترون نباید طوری باشد که آن لطافت و نازکی پارچه را بگیرد و پارچه تترون را به پارچه ای کلفت و زبر تبدیل کند. اکثرا این مشکل در پارچه های رنگی یا طرح دار بوجود می آید که وقتی به آن رنگی میخواهند اضافه کنند لطافت آن پارچه را میگیرند. البته این برای وقتی است که میزان رنگی که اضافه میکنید به پارچه سفید زیاد باشد و بر اثر کم تجربگی پارچه را خراب کنید. 

عرضه بدون واسطه انواع رنگ پارچه تترون

عرضه بدون واسطه انواع رنگ پارچه تترون اگر شرکت نساجی بخواهد پارچه های خود را به خصوص پارچه های تترون را که بیشتر خواهان و طالب دارد عرضه کند و بخواهد پارچه هایش بدون واسطه و دلال به دست مغازه دار برسد باید خود آن کارخانه دست به کار شود و به صورت مستقیم از کارخانه به مغازه کالا هایش را عرضه کند. برای این کار باید آن کارخانه چند نفر را مامور تبلیغ کالاهایش کند به صورتی که آن‌هایی که مامور تبلیغ کالاهای یک کارخانه هستند باید به صورت مستقیم به مغازه دارها رجوع کنند و کالاهای آن کارخانه را بهشان معرفی کنند. 

مثلاً پارچه ای مثل تترون که در بین مغازه دار های نساجی فروش آن رواج دارد افرادی که ماموریت تبلیغ این کالا از طرف یک کارخانه هستند میتوانند کاتالوگ انواع رنگ های پارچه تترون خودشان را و یک نمونه از آن پارچه را برای مغازه داران پارچه فروشی ببرند و پارچه تترون نه خودشان را به ایشان معرفی کنند.  این طوری دیگر پارچه مستقیم از از کارخانه به مغازه عرضه می‌شود ولی دیگر دست هیچ واسطه گری نمی‌افتد. 

مهندس جوهری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ترنج شما را به خرید بهترین محصولات انواع رنگ و  اپوکسی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *