مجموعه ترنج شما را به خرید بهترین محصولات انواع رنگ و اپوکسی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش ویژه رنگ خودرو مسی با کیفیت

آنچه در این مقاله می خوانید...

تاثیر گرما بر روی رنگ خودرو مسی پخش بهترین رنگ خودرو مسی ایرانی

یکی از مهم ترین موضوعات درباره زیبایی ماشین ، رنگ ماشین است . به همین خاطر جلوگیری از بین رفتن و یا کثیفی ماشین یکی از خط قرمز های رانندگان می باشد . رنگ خودرو مسی در دیرتر از بین رفتن زیبایی ماشین کاربرد بسیار زیادی دارد . 

فروش ویژه رنگ خودرو مسی با کیفیت

تاثیر گرما بر روی رنگ خودرو مسی

تاثیر گرما بر روی رنگ خودرو مسی رنگ ماشین دارای موادی است که وقتی در نور مستقیم خورشید قرار گیرد ، عمر و رنگ ماشین نه به صورت لحظه ای بلکه در مدت زیاد باعث از بین رفتنشان می شود . 

در کشور چهار فصلی همانند ایران ، رنگ خودرو باید مناسب با این فصول باشد که بهترین رنگ خودرو ، رنگ مسی توصیه می شود . ولی در تابستان که نور در ساعت متوالی و با فشار زیاد می تابد باید چکار کرد ؟ 

 و یا حتی مشکلاتی مانند فضولات پرندگان و حتی شیره درختان و باران های اسیدی می توانند بسیار مشکل ساز باشند .

سایه

یکی از کارشناسان ماشین درباره تابش نور خورشید می گوید که تا حد امکان ماشین خود را در زیر سایه قرار داده ، و از ضرر های احتمالی آینده جلوگیری کنید . 

واکس ماشین

واکسی برای ماشین موجود است که مثل کرم ضد آفتاب عمل کرده و درصدی از نور تابشی به ماشین کم می کند . استفاده از این واکس حداقل هر ۶ ماه یک بار و حداکثرا هر یک سال دو بار پیشنهاد می شود . شما می توانید با مراجعه به لوازم جانبی فروشان ماشین این محصول را دریافت کنید .

و می رسیم به چادر ماشین 

انواع چادر هایی وجود دارد که از تابش نور خورشید به ماشین جلوگیری می کند اما نمی توان گفت هر چادری مناسب ماشین شما است . می توان از چادر های پلاستیکی برای این موضوع توضیح داد که نه تنها کمکی نکرده بلکه باعث ایجاد صدمه بیشتری به ماشین شما می شوند .  

باید این موضوع را مورد توجه قرار دهید که استفاده از دستمال خشک بر روی ماشین مانند سمباده زدن به تخته چوبی است بخاطر اینکه ضخامت رنگی که به ماشین زده شده از هشتاد تا سیصد میکرون است ، پس برای جلوگیری از این اتفاق از دستمال های خیس استفاده کنید . 

به جز این مشکل نور آفتاب عوامل از بین برنده رنگ ماشین دیگری وجود دارد که باید مراقب آنها باشید .

پخش بهترین رنگ خودرو مسی ایرانی

پخش بهترین رنگ خودرو مسی ایرانیشرکت (ترنج کالر) یکی از بزرگترین صنایع در تولید رنگ خودرو ایرانی بوده است . همچنین این شرکت انواع رنگ ها و نوع رنگ را دارا است ، که با تنوع در کار خود می تواند فروش بیشتری داشته باشد .

مهندس جوهری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ترنج شما را به خرید بهترین محصولات انواع رنگ و  اپوکسی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *