مجموعه ترنج شما را به خرید بهترین محصولات انواع رنگ و اپوکسی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش ویژه رنگ نیم پلی استر اصل

آنچه در این مقاله می خوانید...

ماندگاری انواع رنگ نیم پلی استرتولیدکنندگان انواع رنگ نیم پلی استر

رنگ نیم پلی استر از جمله رنگ های معروف در صنعت چوب می باشد. معمولا تولیدکنندگان از این نوع رنگ به عنوان آخرین پوشش برای محصولات استفاده می کنند به خصوص محصولاتی مانند مبلمان. در ادامه شما با رنگ نیم پلی استر بیشتر آشنا خواهید شد.

فروش ویژه رنگ نیم پلی استر اصل

ماندگاری انواع رنگ نیم پلی استر

ماندگاری انواع رنگ نیم پلی استر از انواع رنگ پلی استر می توان به رنگ نیم پلی استر اشاره کرد. رنگ نیم پلی استر از از دو جزء ماده اصلی رنگ و سخت کننده تشکیل شده است. در این نوع رنگ از هیچ یک از رقیق کننده و حل کننده های گوناگون استفاده نشده است. یک نوع رنگ نیم پلی استر بسیار براق هستند و باعث زیبایی محصولات چوبی می شوند. اما نوع دیگر آن به صورت مات هستند. خشک شدن سطحی این محصولات حدود نیم ساعت طول می کشد اما برای خشک شدن کامل آنها باید در حدود ۶ تا ۸ ساعت صبر کنید. در واقع زمان خشک شدن این لاک به ضخامت رنگ و دمای هوا بستگی دارد. ماندگاری این نوع رنگ های پلی استر معمولا زیاد است اما اگر شما بیش از اندازه از خشک کن استفاده کنید، ماندگار آنها کم می شود و همچنین، از براق بودن محصول می کاهد. بعضی افراد به هنگام استفاده از نیم پلی استر مقداری الکل صنعتی یا بنزین به آن اضافه می کنند که این کار باعث افزایش براق بودن این نوع لاک می شود. از طرف دیگر، اضافه کردن رنگ سفید به رنگ نیم پلی استر باعث می شود که رنگ این نوع نیم پلی استر به سمت زرد برود.

تولیدکنندگان انواع رنگ نیم پلی استر

تولیدکنندگان انواع رنگ نیم پلی استر رنگ نیم پلی استر با رنگ تمام پلی استر تفاوت های دارد که به شما کمک می کند که رنگ مورد نیاز خود را بدون شک و تردید خریداری کنید. رنگ های تمام پلی استر در مقایسه با رنگ های نیم پلی استر شفاف تر هستند. براق بودن این رنگ به گونه ای است که وقتی شما رنگ پلی استر را بر روی محصول قرار می دهید به مانند این است که یک قطعه شیشه بر روی کار نصب شده باشد. رنگ های نیم پلی استر دو جزئی و رنگ های تمام پلی استر سه جزئی هستند. هنگام استفاده از رنگ تمام پلی استر بر روی کار لایه ای ضخیم تشکیل می شود ای در حالی است که لاک نیم پلی استر لایه ای نازک بر روی کار به وجود می آورد. تولید رنگ پلی استر در بسیاری از کارخانجات و تولیدی های مختلف انجام می شود که شما می توانید رنگ نیم پلی استر مورد نظر را از آنها خریداری کنید. 

مهندس جوهری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ترنج شما را به خرید بهترین محصولات انواع رنگ و  اپوکسی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *