مجموعه ترنج شما را به خرید بهترین محصولات انواع رنگ و اپوکسی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قدرت ضد زنگ اپوکسی طوسی

آنچه در این مقاله می خوانید...

قدرت ضد زنگ اپوکسی طوسی نکته هایی برای استفاده از ضد زنگ زنگ اپوکسی

قدرت ضد زنگ اپوکسی طوسی

ضد زنگ اپوکسی طوسی ساخته شده از از آن و رزین اپوکسی است. این ضد زنگ دو جزیی می باشد و از آن در محیط های صنعتی و نیمه صنعتی استفاده بسیار می کنند. دلیل آن نیز کیفیت خوب و قابلیت بالای آن در جلوگیری از فرآیند اکسیداسیون و زنگ زدن فولاد و دیگر فلزهاست.
ردپای این رنگ در قطعات ماشین و اتومبیل، تجهیزات برودتی و تاسیسات، مخزن ها، تجهیزات پزشکی و … دیده می شود. برای عملکرد بهتر و یا تمیز کردن ماشین آلات معمولا از مواد شیمیایی استفاده می شود که این رنگ در مقابل آن ها نیز مقاوم است.

ضد زنگ اپوکسی طوسی در برابر نور خورشید و اشعه UV، مواد شیمیایی مانند باز ها یا همان قلیاها و اسید های غذایی، فشار های زیاد، سایش، روغن ها اکسیژن و اکسید شدن و آب در حد بودن قطعه داخل آب ، از خود مقاومت نشان می دهد.

از استفاده از ضد زنگ اپوکسی طوسی باعث بالا رفتن مقاومت رنگ می شود.

این ضد زنگ به قدری خوب به سطح زیرین خود می چسبد که حتی برای محافظت از رنگ کشتی ها و فلز آن ها که مدام در آب هستند استفاده می شود. به این ترتیب استفاده از ضد زنگ اپوکسی طوسی باعث بالا رفتن طول عمر فلز خواهد شد.

ضد زنگ اپوکسی طوسی در محیط های صنعتی و نیمه صنعتی استفاده بی شمار دارد.
همان طور که می دانید اپوکسی به داشتن سطح صاف مشهور است. ضد زنگ اپوکسی طوسی نیز از این قاعده مستثنا نیست و به دلیل سطح صافش تمیز کردن آن نیز ساده است. لکه غیر قابل پاک کردنی حتی توسط مواد سخت روی آن نمی ماند. ضد زنگ اپوکسی طوسی به محیط زیست آسیبی نمی رساند.

نکته هایی برای استفاده از ضد زنگ زنگ اپوکسی

باید سطح مود نظر را از هر گونه آلودگی پاک کرد. علاوه بر گرد و خاک، روغن های گفته شده، باید سطح از زنگ زدگی های قبلی پاک شده باشد. حلال این رنگ تینر است. پس از مخلوط کردن دو جزء متفاوت این رنگ، را بر چنین سطحی استفاده می کنیم. برای گرفتن نتیجه مطلوب تر سطح فلز را ابتدا سند بلاست کرده و سپس رنگ آمیزی خود را انجام دهید.

مهندس جوهری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ترنج شما را به خرید بهترین محصولات انواع رنگ و  اپوکسی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *