مجموعه ترنج شما را به خرید بهترین محصولات انواع رنگ و اپوکسی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت روز رنگ اکریلیک مشکات

آنچه در این مقاله می خوانید...

رنگ اکریلیک مشکات و مزایای استفاده از آنانواع مختلف رنگ اکریلیک مشکاتمراحل رنگ آمیزی با استفاده از رنگ اکریلیک مشکات
قیمت عمده رنگ مشکات

رنگ اکریلیک مشکات و مزایای استفاده از آن

قیمت عمده رنگ مشکات
رنگ اکریلیک مشکات صد درصد قابل شستشو است.

رنگ اکریلیک مشکات با استفاده از مواد اولیه بسیار عالی و درجه یک تهیه شده است این رنگ بر پایه آب است. در گذشته برای رنگ کردن ساختمان تنها از رنگ های روغنی و رنگ پلاستیک برای رنگ آمیزی ساختمان استفاده می شد اما در حال حاضر دسته ای از رنگ ها تحت عنوان رنگ های اکریلیک وارد بازار شده اند که بر پایه رزین های اکریلیکی هستند. رزین های اکریلیک بر پایه آب و پایه حلال هستند. در حالی که رنگ های پلاستیک بر پایه رزین های وینیل هستند و رنگ های روغنی بر پایه رزین های آلکیدی هستند. در نتیجه استفاده از رنگ اکریلیک مشکات دیگر لازم نیست نگران تمیز کردن سطوح باشید چون این رنگ بر خلاف رنگ های پلاستیک صد در صد قابل شستشو است. این رنگ به حلال سمی نیاز ندارد و ترکیبات و بخارات سمی را در فضا پخش نمی کند به همین جهت کاملا سازگار با محیط زیست است و اثر سوء ی روی سلامت انسان ندارد. اگر قبل از استفاده از انواع رنگ اکریلیک مشکات از آستر روی سطوح فلزی استفاده شود می توان این رنگ را برای سطوح فلزی نیز می توان مورد استفاده قرار داد. از دیگر مزایای رنگ اکریلیک مشکات می توان به موارد زیر اشاره کرد:
این رنگ ها از قدرت پوشش دهی بسیار خوبی برخوردارند
کاربرد و اجرای سریع
سرعت خشک شدن بالا
ماندگاری و دوام بالا

انواع مختلف رنگ اکریلیک مشکات

رنگ اکریلیک مشکات در انواع مات و نیمه براق در بازار عرضه می شود، ضمن این که انواع رنگ اکریلیک مات پوششی و پرایمر اکریلیک نیز از محصولات رنگ اکریلیک مشکات می باشند. این رنگ ها در بسته بندی ها و حجم های مختلفی چون کیلویی، گالن، دبه (۵/۲ گالن) و حلب (۵ گالن) در بازار عرضه می شود. انواع براق این رنگ در برابر نور خورشید بسیار مقاوم اند و در ۲۰ فام رنگی موجود هستند. این رنگ های برای سطح داخلی و خارجی می تواند مورد استفاده قرار گیرد.
لیست قیمت محصولات رنگ اکریلیک مشکات
ارائه قیمت روز رنگ اکریلیک مشکات با توجه به شرایط اقتصادی کنونی کمی مشکل است اما در جدول زیر لیست قیمت محصولات مشکلات ارائه شده است که ممکن از با توجه شرایط اقتصادی موجود ۴۰-۲۵ درصد نوسان داشته باشد.
لیست قیمت رنگ مشکات

مراحل رنگ آمیزی با استفاده از رنگ اکریلیک مشکات

برای رنگ آمیزی با استفاده از انواع رنگ های مشکات لازم است سقف ها و دیوارها کاملا تمیز شود و خط رنگ سقف و دیوار کاملا مشخص شود. سپس در ابتدا اقدام به رنگ آمیزی سقف ها نمایید، سپس به سراغ رنگ آمیزی دیوارها بروید و در نهایت چارچوب ها و پنجره ها را رنگ کنید. برای جلوگیری از کثیف شدن کف اتاق می توان از کاغذهای باطله و یا حتی پارچه استفاده کنید تا مجبور نباشید بعد از رنگ آمیزی از کف اتاق را تمیز کنید. حتی برزنت های بسیار با دوامی در بازار وجود دارند که می توانید با استفاده از آن ها کف اتاق را بپوشانید تا رنگی نشوند.

مهندس جوهری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ترنج شما را به خرید بهترین محصولات انواع رنگ و  اپوکسی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *