مجموعه ترنج شما را به خرید بهترین محصولات انواع رنگ و اپوکسی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرکز فروش رنگ ساختمانی فندقی درجه یک

آنچه در این مقاله می خوانید...

آشنایی با انواع رنگ ساختمانی فندقی قرنیزقیمت عمده رنگ ساختمانی فندقی

رنگ های ساختمانی یکی از انواع رنگ ها می باشدو رنگ ها را براساس نوع کاربردی که دارند در دسته های مختلف تقسیم بندی می کنند. رنگ های ساختمانی یکی از پر استفاده ترین رنگ ها در صنعت ساخت و ساز هستند. از این میان رنگ ساختمانی فندقی به دلیل خاص بودن این رنگ طرفداران بسیاری دارد، به همین دلیل تصمیم گرفتیم در این مقاله در مورد آن بیشتر صحبت کنیم.

مرکز فروش رنگ ساختمانی فندقی درجه یک

آشنایی با انواع رنگ ساختمانی فندقی قرنیز

آشنایی با انواع رنگ ساختمانی فندقی قرنیز یکی از مصالحی که به منظور نما در ساختمان یازی استفاده می شود و جزو بیرونی ترین لایه ها به کار می رود رنگ ها هستند.  اگر بخواهیم انواع رنگ ساختمانی را تقسیم بندی کنیم می توان طبقه بندی زیر را داشت:

  1. رنگ روغنی
  2. رنگ پلاستیکی
  3. رنگ اکریلیک
  4. رنگ بلکا
  5. رنگ پتینه

هر کدام از این رنگ ها دارای ویژگی هایی هستند که آن ها را از دیگری متمایز می نماید.

طیف رنگی رنگ های ساختمان بسیار متنوع است، از این میان رنگ فندقی ساختمانی در دسته رنگ هایی قرار می گیرد که نه خیلی روشن و نه خیلی تیره است. علاوه بر این یکی از شیک ترین دکوراسیون ها را می توان براساس این رنگ در فضای داخلی ساختمان برپا کرد و جلوه ای خاص را به نمای بیرونی ساختمان داد.

از این رنگ ها هم می توان برای سطوح دیوارهای داخلی به کار برد و هم دیوارهای بیرونی ساختمان، اما رنگ ساختمانی قابلیت پوشش سطح قرنیز ها را هم دارد.

قرنیز ها نوار هایی هستند که در بخش پایینی دیوارها نصب می شوند و طرح های برش خورده ای دارند که باعث نمای بیشتر دیوار های می شود. جنس این قرنیز های متفاوت است. چوب، گچ، سنگ و پی وی سی نمونه ای از جنس های قرنیز است که رنگ های ساختمانی قابلیت پوشش دهی سطوح این نوار ها را دارد.

قیمت عمده رنگ ساختمانی فندقی

قیمت عمده رنگ ساختمانی فندقی اینکه رنگ های ساختمانی موجود در بازار از قیمت های متنوعی برخوردار هستند، تاثیر پذیر از عوامل متعددی می باشد.

اینکه برند رنگی که می خرید چه باشد بی تاثیر بر قیمت آن نیست. برند های شناخته شده از قیمت بالاتری برخوردار هستند.

علاوه بر این نحوه خرید بر قیمتی که می پردازی اثر می گذارد. عموما خرید های عمده از قیمت مناسب تری نسبت به خرید های جزئی برخوردار است.

تفاوت دیگر قیمت ها در رنگ بندی آن می باشد و قیمت همه رنگ ها یکسان نیست. قیمت هر رنگ متناسب با میزان تقاضا و پر کاربرد بودن با رنگ دیگر فرق می کند، پس رنگی که قصد تهیه آن را دارید هم بر قیمتی که قرار است بپردازید اثر می گذارد.

مهندس جوهری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ترنج شما را به خرید بهترین محصولات انواع رنگ و  اپوکسی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *