مجموعه ترنج شما را به خرید بهترین محصولات انواع رنگ و اپوکسی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مشاوره فروش رنگ نمای ساختمان

آنچه در این مقاله می خوانید...

نحوه زیرکاری رنگ نما چگونه است؟بازار خرید رنگ نمای ساختمان

شرکت مشاوره فروش رنگ نمای ساختمان یک مجموعه منسجم و هماهنگ است که با بهره گیری از دانش فنی روز در زمینه ارائه اطلاعات در جهت رفع مشکلات مربوط به ترکیب و استفاده صحیح از محصولات رنگ نمای ساختمان مشغول به فعالیت می باشد. به این ترتیب که متقاضیان را در شناسایی و انتخاب رنگ مناسب، ترکیب رنگ های مختلف با یکدیگر و تولید نمونه ای از رنگ نما با خواص فیزیکی، شیمیایی مطلوب و از همه مهم تر دارای چسبندگی مورد نیاز راهنمایی می نماید.

مشاوره فروش رنگ نمای ساختمان

نحوه زیرکاری رنگ نما چگونه است؟

نحوه زیرکاری رنگ نما چگونه است؟

 زیرکاری رنگ نما ساختمان با هدف حذف ضایعات موجود در سطح بستر رنگ و ایجاد فضایی مناسب برای نقاشی هر چه بهتر دیوار ها و چسبیدن بهتر رنگ به ساختمان  قبل از اعمال رنگ انجام می شود. 

برای انجام زیرکاری رنگ نما ابتدا باید سطح دیوار ها را با محلول واتر جت صنعتی که مخصوص نمای ساختمان است با دقت و ظرافت بسیار زیادی شسته تا از این طریق کل مواد آلاینده از قبیل گرد و غبار هایی که به دیوار چسبیده، چرک و آلودگی های ناشی از دود ماشین، گچ و سیمان های کنده شده از سطح دیوار یا بقایای رنگ هایی که قبلا به دیوار زده شده و کیفیت خود را از دست داده اند، از سطح مورد نظر کاملا شسته و پاک شود.

پس از شست و شوی دیوار ها کلیه روزنه ها، درز ها و ترک های موجود در سطح را با ماده بتونه پر می شوند و در صورت لزوم این کار تکرار می گردد تا جایی که سطح مورد نظر کاملا صاف و یکدست شود. 

پس از بتونه کاری دیوار ها لایه رنگ زیر کار با پیستوله یا غلطک بر روی دیوار ها پاشیده می شود، این کار به نحوی انجام می پذیرد که هیچ قسمتی از سطح بدون رنگ زیر باقی نماند. 

نکته حائز اهمیت در این مورد این است که هر چه رنگ زیر با کیفیت و دقت بیشتری روی دیوار زده شود رنگ نمای اصلی نیز به همان اندازه خودش را نشان می دهد پس لازم است رنگ زیرکاری طوری زده شود که هیچ سایه روشن یا هاله های رنگی متفاوت ایجاد نکند. 

در پایان، رنگ مورد نظر را به وسیله غلطک یا پیستوله روی سطح می زنند. 

بازار خرید رنگ نمای ساختمان

بازار خرید رنگ نمای ساختمان

با توجه به استقبال گسترده ای که بسیاری از افراد به زیبایی محیط زندگی خود می دهند و همچنین با توجه به کم هزینه تر بودن رنگ آمیزی نمای ساختمان در مقایسه با مصالح ساختمانی دیگری که برای نما دادن به فضای بیرونی ساختمان ها وجود دارد بازار خرید رنگ نمای ساختمان از رونق بسزایی برخوردار می باشد. 

مهندس جوهری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ترنج شما را به خرید بهترین محصولات انواع رنگ و  اپوکسی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *