مجموعه ترنج شما را به خرید بهترین محصولات انواع رنگ و اپوکسی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

نکات خرید رنگ ترافیک برای خط کشی

آنچه در این مقاله می خوانید...

نکات خرید رنگ ترافیک برای خط کشیمزایای تاثیرگذار در خرید رنگ ترافیک برای خط کشیانواع رنگ ترافیکی برای خط کشیرنگ ترافیکی برای خط کشی مخصوص شب

نکات خرید رنگ ترافیک برای خط کشی

خرید رنگ ترافیک برای خط کشی برای مصالح جاده ای از اهمیت بالایی برخوردار است. زیرا این رنگ ها به صورت عمده ای به فروش می رسند و برای تهیه آن ها باید هزینه ی زیادی صرف کنید.

رنگ ترافیکی برای خط کشی، از آن دسته از رنگ های مهم در حوزه هشدار و استاندارد سازی جاده ها می باشد. یکی از نکات مهمی که باید در مورد خرید رنگ ترافیک برای خط کشی به آن توجه داشت، این است که این نوع رنگ باید از مقاومت بالایی برخوردار باشد تا در برابر انواع شرایط جوی و آب و هوایی فرسایش پیدا نکند و طول عمر آن بالا باشد.
پایه ترکیبات رنگ ترافیکی برای خط کشی از موارد زیر می باشد:
رزین های اکریلیک
ترموپلاست
کلرو کائوچو
وینیلی

کاربرد این رنگ ترافیکی بیشتر بر روی سیمان و سطوح جاده ای مانند آسفالت می باشد. مزایای موجود در این رنگ تاثیر زیادی در خرید رنگ ترافیک برای خط کشی خواهد داشت که در ادامه به آن اشاره خواهیم کرد.

مزایای تاثیرگذار در خرید رنگ ترافیک برای خط کشی

خرید رنگ ترافیک برای خط کشی

چسبندگی
دوام
پوشش
مقاومت سایشی بالا
سرعت در خشک شدن
با توجه به پرتردد بودن خیابان ها و جاده ها، انتظار می رود که یک رنگ ترافیکی برای خط کشی، در مدت زمان کوتاهی خشک شود و از این رو است که اهمیت ویژه ای پیدا خواهد کرد. این رنگ بر اساس پارامترهای مختلفی شناسایی و دسته بندی می شود که برخی از آن ها به شرح زیر است:
درجه سختی
طیف رنگی
انعطاف پذیری در برابر واکنش های مکانیکی
دانه بندی در ذرات
مقاوم بودن در برابر آب

انواع رنگ ترافیکی برای خط کشی

به طبع خرید رنگ های ترافیکی را باید بر اساس کاربرد و هدف استفاده از آن ها انتخاب کرد. خرید رنگ ترافیک برای خط کشی با توجه به مشخصات فنی به سه دسته:
رنگ ترافیکی برای خط کشی از نوع سرد
رنگ ترافیکی برای خط کشی از نوع گرم
رنگ ترافیکی ترموپلاست
رنگ های ترافیکی دو جزئی

رنگ ترافیکی برای خط کشی مخصوص شب

خط کشی های زرد رنگ نمایان برای نشان دادن راه به رانندگان در شب بسیار کاربرد داشته است. معمولا این رنگ ها را در دو طرف جاده می بینید. رنگ هایی که در دو سوی بعضی خیابان ها و مسیر ها و ورودی معابر زیاد دیده ایم.
در اکثر کشورها به خصوص ایران این رنگ های اکثرا زرد را اسکرید می نامند .

در بین پیمانکاران و کارفرمایان از این رنگ های زرد اسکرید به عنوان رنگ های لرزاننده و یا هشدار نیز یاد می شود. در اکثر معابر این پیمانکاران ترافیکی این رنگ ها را همان موقع آسفالت ریزی اجرا می کنند.

ولی در مناطق شهری و شلوغ از رنگ ترافیک زرد به شکل گرم کاربرد دارد . اما برای این که این رنگ ها در شب دیده شود روی آن ها گلاسبید می پاشند تا در مناطق شهری بهتر دیده شود.

مهندس جوهری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ترنج شما را به خرید بهترین محصولات انواع رنگ و  اپوکسی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید