مجموعه ترنج شما را به خرید بهترین محصولات انواع رنگ و اپوکسی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

همه چیز درباره قیمت رنگ نما نیوکالر

آنچه در این مقاله می خوانید...

آشنایی با نحوه تعیین قیمت رنگ نما نیوکالرقیمت انواع رنگ نما نیوکالر

همه آنچه که قرار است درباره چگونگی تعیین قیمت رنگ نما نیوکالر بدانید. امروزه افراد زیادی برای زینت بخشیدن به فضای داخلی و بیرونی ساختمان از رنگ های ساختمانی استفاده می کنند. یکی از شرکت های موفق در این راستا نیوکالر است که توانسته از تکنولوژی های برتر دنیا در پیشبرد اهداف خود استفاده کند. رنگ های نیوکالر برای فضای داخلی و نمای بیرونی ساختمان در انواع مختلفی تولید می شوند. که در این بخش به قیمت رنگ نما نیوکالر می پردازیم.

آشنایی با نحوه تعیین قیمت رنگ نما نیوکالر

قیمت رنگ نما نیوکالر رابطه‌ مستقیمی با کیفیت مواد اولیه و مصرفی آن دارد. از دیگر معیارهای تعیین کننده قیمت رزین های مصرفی در رنگ می باشد؛ که اگر رزین بیشتر باشد مقاومت رنگ و قابلیت شستشوی آن بالا می رود و در نتیجه قیمت آن افزایش می یابد. اگر مواد اولیه مصرفی وارداتی باشند به افزایش قیمت منجر می شود و نوسانات ارزی در قیمت گذاری آن نقش دارد. 

قیمت انواع رنگ نما نیوکالر

رنگ های نیوکالر که برای نمای بیرونی ساختمان به کار برده می شوند، در دو دسته رنگ نمای نیوکالر مات و رنگ نمای نیوکالر  نیم براق وجود دارند. قیمت رنگ نما نیوکالر مات نسبت به نیم براق کمتر است. چون هرچه به رنگ براقیت بیشتری داده شود، کیفت آن بالا می رود و در مقابل رطوبت و آب مقاومت بیشتری دارد در نتیجه قیمت بالاتری نیز دارد.

قیمت رنگ نیوکالر با توجه به حجم مورد نیاز و سطح زمینه ای که رنگ بر روی آن انجام می شود متفاوت است. چون انواع نمونه های این رنگ قابلیت اجرا بر روی انواع سطوح گچی، سیمانی، بتنی و چوبی را دارند و نمونه های جدید این محصول قابلیت اجرا بر روی فلز را نیز دارند. البته بعضی از سطوح قبل از اجرای رنگ نیاز به آستر پرایمر دارند تا ماندگاری و تثبیت رنگ بالا برود.

قیمت رنگ نیوکالر با توجه به سهولت اجرا و امکان رقیق شدن با آب و سازگاری با محیط زیست و همچنین قدرت پوشانندگی بالا و عدم حساسیت، بسیار مقرون به صرفه می باشد.

 
مهندس جوهری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ترنج شما را به خرید بهترین محصولات انواع رنگ و  اپوکسی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *