مجموعه ترنج شما را به خرید بهترین محصولات انواع رنگ و اپوکسی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

پخش رنگ پلاستیکی استخوانی

آنچه در این مقاله می خوانید...

ترکیب رنگ پلاستیکی استخوانیقیمت نهایی رنگ پلاستیکی استخوانی

پخش رنگ پلاستیکی استخوانی در بسته بندی های متفاوتی انجام می شود. این محصولات را عرضه کننده از بهترین برندها تهیه نموده و سپس در سراسر کشور توزیع می کند. مشتریان می توانند خرید چنین رنگ های خاص را از مرکز پخش به صورت عمده انجام دهند که از نظر هزینه، به صرفه است. اما آیا می دانید ترکیب رنگ پلاستیکی استخوانی چیست؟ در ادامه روی این موضوع و قیمت کالا بحث می کنیم.

پخش رنگ پلاستیکی استخوانی

ترکیب رنگ پلاستیکی استخوانی

ترکیب رنگ پلاستیکی استخوانی جهت این که بدانیم ترکیب رنگ پلاستیکی استخوانی چیست و از چه اجزایی تشکیل شده، ابتداء باید خود ماده اصلی را معرفی کنیم. این محصولات بر اساس رزین امولسیونی پل وینیل استات که در حقیقت یک نوع لاتکس کوپلیمر است، تولید می شوند. جالب است بدانید که الوا‌ن مطرح بحث ما، از رنگ های پایه آبی به شمار می روند.

البته دو دسته دارند که به تمام پلاستیک و نیمه پلاستیک تقسیم می شوند. آنها نیازی به حلال های شیمیایی ندارند تنها با مقداری آب آماده کار می گردند. ولی اگر بخواهیم رنگ استخوانی را از این محصول به دست آوریم، باید آن را با سایر فام‌ های دیگر مخلوط کنیم.

در واقع رنگ استخوانی پلاستیکی متشکل از رنگ سفید، گل ماش و مشکی می باشد که به طور دقیق با همدیگر یکجا شده و خوب هم زده می شوند. این محصولات کاربردهای زیادی دارند که در یک ساختمان به کار گرفته می روند. مثلاً در سقف، دیوارها و غیره جاهای دیگر.

چنین محصولاتی ویژگی های گوناگونی دارند که عبارت می باشند از:

  • بدون بو هستند.
  • سریع اجرا می شوند.
  • پوشش دهی بسیار بالایی دارند.
  • زود خشک می شوند و آماده برای رنگ آمیزی بعدی می گردند.
  • برای محیط زیست، ضرر ندار‌ند.

قیمت نهایی رنگ پلاستیکی استخوانی

قیمت نهایی رنگ پلاستیکی استخوانی درباره قیمت نهایی رنگ پلاستیکی استخوانی باید بگوییم چنین محصولاتی را طبق کیفیت، برند سازنده، نوع بسته بندی، حجم هر بسته و ترکیبات آن ارزش گذاری می کنند. البته بحث شیوه عرضه هم مطرح است که برای خریداران عمده، نرخ های پایین تر در نظر گرفته می شود.

این رنگ خاص را که برندهای مشهوری همچون هادی رنگ، الوان، سحر، روناس، فراز پیشه، پارک، رنگسازی ایران، جوتن، پارس بهار و اطلس عرضه می کنند، از بهترین فرآورده ها به شمار می روند و کیفیت شان درجه یک است.

به هر صورت، مشتریان قادر می باشند تا بسیار راحت نرخ های جدید محصول را به دست آورند. آنها برای این منظور تنها نیاز است با بخش فروش همین سایت که عرضه کننده معتبر است، تماس بگیرند. به این شکل، ارائه سفارش نیز مقدور بوده و کالا سریع به هر نشانی که بدهند، به دست شان می رسد.

مهندس جوهری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ترنج شما را به خرید بهترین محصولات انواع رنگ و  اپوکسی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *