مجموعه ترنج شما را به خرید بهترین محصولات انواع رنگ و اپوکسی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

بهترین قیمت رنگ پارچه قلمکار

آنچه در این مقاله می خوانید...

بهترین قیمت رنگ پارچه قلمکارمهمترین ویژگی رنگ پارچه قلمکاری راهنمای خرید رنگ پارچه قلمکار ممتاز

در هنر قلمکاری (چیت سازی) پارچه علاوه بر پارچه قلمکار و نوع نقشی که بر روی آن بسته میشود مهمترین چیز رنگ پارچه قلمکار است که با این رنگ تمام ساخته های روی پارچه جان دوباره می گیرند و خبر از وقایع می دهند.

بهترین قیمت رنگ پارچه قلمکار

بهترین قیمت رنگ پارچه قلمکار

بهترین قیمت رنگ پارچه قلمکار در قلمکاری پارچه کیفیت رنگ مرغوبیت قلمکار را تعیین می کند. به طور عمده پارچه های مصرفی قلمکاری عبارتند از پنبه، ابریشم، کتان، چلوار و کرباس. در زمان های گذشته نیاکان ما رنگ های قلمکاری را به صورت گیاهی، حیوانی و معدنی تهیه می کردند و آنقدر دارای کیفیت بالایی بودند که حتی با گذشت صدها سال باز رنگ ها جلوه خود را در آثار هنری گذشتگان حفظ کرده اند. در گذشته فقط چند رنگ اصلی تهبه میشد و با توجه به نیازشان رنگ های اصلی را ترکیب و رنگ های فرعی را از آن میساختند.

انواع رنگ پارچه عبارت بود از:

سیاه- قرمز- آبی-زرد- سبز.

 از ترکیب این رنگ ها سایر رنگ های فرعی نیز حاصل میشد. مثلا با ترکیب یک قسمت از رنگ سیاه به سه قسمت از رنگ قرمز رنگ قهوه ای حاصل میشد.

مهمترین ویژگی رنگ پارچه قلمکاری

مهمترین ویژگی رنگ پارچه قلمکاری امروزه نیز کیفیت رنگ یکی از مهمترین عوامل تعیین کننده هنر قلمکاری روی پارچه است. هر چقدر به انتخاب مواد اولیه رنگ قلمکار دقت بیشتری شود به همان اندازه ارزش هنری آن پارچه بالاتر می رود.در گذشته رنگ های مورد استفاده انواعی از رنگ های طبیعی بود اما امروزه با توجه به افزایش تقاضا، هزینه بالا و زمان گیر بودن استفاده از رنگ های طبیعی، از رنگ های مصنوعی و صنعتی استفاده میشود.  

اما تنها تنوع رنگ پارچه قلمکار مطرح نیست بلکه باید علاوه بر زیبایی و تنوع رنگ دارای کیفیت و مرغوبیت کافی باشد تا با چند بار شستشو این رنگ از بین نرود.

راهنمای خرید رنگ پارچه قلمکار ممتاز

راهنمای خرید رنگ پارچه قلمکار ممتاز شما می توانید قیمت رنگ پارچه قلمکار را از شرکت ها و کارخانجات فروش رنگ بپرسید اما تنها فروش رنگ قلمکار با قیمت پایین ملاک انتخاب نیست. به دلیل اینکه پارچه قلمکار به عنوان یکی از صنایع دستی ایران به اروپا و کشورهای همسایه صادر می شود باید از کیفیت خوبی نیز برخوردار باشد. به همین دلیل شرکت رنگ ترنج رنگ پارچه قلمکار  را با توجه به نوع نیاز شما و با قیمت مناسب به هنرمند گرامی عرضه می کند.برای خرید رنگ پارچه قلمکار ممتاز می توانید با شماره های تماس شرکت رنگ ترنج در ارتباط باشید تا در اسرع وقت با توجه به نیاز شما، نوع و کیفیت پارچه مصرفی تان و همچنین رنگ مورد نظرتان شما را در انتخاب نوع رنگ راهنمایی کنند.

مهندس جوهری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ترنج شما را به خرید بهترین محصولات انواع رنگ و  اپوکسی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *