مجموعه ترنج شما را به خرید بهترین محصولات انواع رنگ و اپوکسی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تولیدکنندگان عمده رنگ پارچه گاباردین درجه یک

آنچه در این مقاله می خوانید...

مهمترین مشخصات رنگ پارچه گاباردینفروش انواع رنگ پارچه گاباردین

پارچه گاباردین یک نوع پارچه است که بسیار محکم می باشد و بر اثر عوامل مختلف خراب نمی شود. از این پارچه معمولا برای تهیه کت و شلوار استفاده می شود رنگ پارچه گاباردین نیز متفاوت است که در این باره توضیح خواهم داد. 

تولیدکنندگان عمده رنگ پارچه گاباردین درجه یک

مهمترین مشخصات رنگ پارچه گاباردین

مهمترین مشخصات رنگ پارچه گاباردین همان طور که گفته شد، پارچه گاباردین پارچه ای محکم و متراکم است. وزن این پارچه به دو نوع سبک و سنگین تقسیم می شود. به طور کلی، الیاف های که داخل پارچه گاباردین استفاده می شوند متنوع هستند. طرح های این نوع پارچه اصولا به صورت تیغ ماهی یا جناغی و خطوط راه راه اریب است. این خطوط اریب در همه پارچه های گاباردین یک نوع الگو را دنبال می کنند. این الگو معمولا به صورت خط های است که از سمت راست پارچه به طرف چپ و از پایین به بالا بافته شدند. انواع رنگ پارچه گاباردین بسیار مختلف است رنگ های مانند، سفید، نباتی، کرمی، مشکی، قوه ای و…. اما به دلیل اینکه این شلوار بیشتر برای کت و شلوارهای مردانه استفاده می شود، بیشتر مردان ترجیح می دهند که از رنگ های تیره این پارچه استفاده کنند. این نوع پارچه بسیار خوش دوخت می باشد و به روی تن هر مردی می نشیند. شما هم می توانید برای مهمانی های خود از این نوع پارچه استفاده کنید تا زیبایی شما بیشتر و بهتر نمایان شود. 

فروش انواع رنگ پارچه گاباردین

فروش انواع رنگ پارچه گاباردین پارچه گاباردین یک نوع کرپ است که از پنبه، پشم و الیاف مصنوعی تشکیل شده است. خیاطان معمولا پارچه کرپ را با نخ کارد،فاستونی یا نخ های متفاوت دیگر می دوزند. این نوع نخ های متفاوت به هنگام قرار گرفتن بر روی کار بسیار زیبا به نظر می رسند. همان طور که گفته شد، بهترین رنگ پارچه گاباردین رنگ های تیره می باشد. چرا که این پارچه معمولا برای دوختن کت و شلوار استفاده می شوند. اما در بعضی مواقع، خیاطان از پارچه های گاباردین برای شلوارهای زنانه هم استفاده می کنند. به طور کلی، رنگ پارچه های گاباردین متنوع و شاد است. انتخاب رنگ این نوع پارچه بستگی به سلیقه شما دارد.  با خرید این نوع پارچه شما به هیچ وجه پشیمان نمی شوید چرا که این پارچه استحکام زیادی دارد و شما می توانید برای سال های طولانی از لباسی که با این پارچه ساخته شده است، استفاده کنید. شما می توانید این پارچه را از فروشگاه و مراکز پارچه فروشی خریداری کنید و سپس طرح مورد نظر را بر روی آن پیاده کنید. حتی می توانید پارچه خود را به یک خیاط نشان دهید تا طرح مورد نظر را بر روی آن بدوزد. 

مهندس جوهری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ترنج شما را به خرید بهترین محصولات انواع رنگ و  اپوکسی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *