مجموعه ترنج شما را به خرید بهترین محصولات انواع رنگ و اپوکسی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

شرکت صادرات رنگ اپوکسی نمای ساختمان

آنچه در این مقاله می خوانید...

معرفی انواع رنگ اپوکسی توزیع مستقیم رنگ اپوکسی نمای ساختمان

معرفی انواع رنگ اپوکسی


رنگ های اپوکسی اهمیت بسیاری در زمینه رنگ آمیزی و نقاشی سطوح تجهیزات و سازه های صنعتی صنف های مختلف دارند. این رنگ، به عنوان یک پوشش قوی و عایقی مستحکم، کلیه وسیله های صنعتی و تولیدی را در برابر عوامل مخرب اقلیمی و مواد شیمیایی مضر محافظت نموده و طول عمر و ماندگاری آن ها را افزایش می دهد.

فروش عمده رنگ اپوکسی نمای ساختمان توسط شرکت ترنج در سال ۱۴۰۰ با طرح های تخفیف ویژه همراه بوده و برای راحتی مشتریان عزیز به صورت اینترنتی در سایت فروش انجام می شود که می توان حجم محصول رنگی مورد نظر خود را سفارش داده و در آدرس قید شده دریافت نمود.
رنگ های اپوکسی دارای گونه های مختلفی از جمله، رنگ اپوکسی پلی آمید، رنگ اپوکسی پلی آمین، رنگ اپوکسی های بیلد، پرایمرهای ضد خوردگی زینک ریچ و زینک فسفات و زینک کرومات می باشند؛ که برای سه حالت رنگ آمیزی رویه، میانی و زیرین سطح طراحی می شوند.

این شرکت با توزیع رنگ اپوکسی در سراسر کشور با مناسب ترین قیمت در واقع کار را برای فروشگاه ها و مغازه های رنگ فروشی خواستار جنس با کیفیت راحت تر کرده و با عرضه اینترنتی، هزینه های تهیه محصول به صورت حضوری را حذف نموده است.

توزیع مستقیم رنگ اپوکسی نمای ساختمان

شماتیکی از کاربرد رنگ اپوکسی نمای ساختمان
فروش مستقیم و بدون واسطه رنگ اپوکسی نمای ساختمان توسط شرکت ترنج باعث ارزانی قیمت آن و همچنین، اعتبار بالای محصول دریافتی شده است. در ضمن، برخورداری از خدمات پس از فروش بالا، از جمله گارانتی های طولانی مدت محصولات رنگی و همچنین، ارائه طرح های تخفیف ویژه برای کسب رضایت مشتری انجام می شود.

این شرکت علاوه بر توزیع داخلی دارای امتیاز صادرات رنگ اپوکسی به کشورهای اروپایی و آسیایی بوده و سالانه حجم بالایی از سفارشات این مرکز مربوط به مشتریان فعال و دائمی خارجی می باشد.

مهندس جوهری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ترنج شما را به خرید بهترین محصولات انواع رنگ و  اپوکسی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *