مجموعه ترنج شما را به خرید بهترین محصولات انواع رنگ و اپوکسی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش استثنایی رنگ پلی اورتان تک جزئی

آنچه در این مقاله می خوانید...

خواص مکانیکی رنگ پلی اورتان تک جزئیتوزیع کنندگان رنگ پلی اورتان تک جزئی الوان

رنگ پلی اورتان تک جزئی یکی از انواع رنگ های مقاوم در برابر ضربات و فشارهای سنگین است که از بهترین مواد اولیه تهیه می شود کارخانه های تولید کننده این رنگ در کشور به تعداد زیاد وجود دارند که این رنگ را با برندهای مختلفی تولید می کنند. فروش این رنگ به صورت استثنایی از طریق نمایندگی های فروش رنگ امکان پذیر است که با تخفیفات ویژه همراه است.

فروش استثنایی رنگ پلی اورتان تک جزئی

خواص مکانیکی رنگ پلی اورتان تک جزئی

خواص مکانیکی رنگ پلی اورتان تک جزئی رنگ تک جزئی پلی اورتان را برای رنگ آمیزی سطوحی که بیشتر مورد رفت و آمدهای سنگین هستند استفاده می کنند به عنوان مثال از آنها برای رنگ آمیزی کف پارکینگ، سطح کف کارخانه ها و خط کشی سطوح بتنی و همچنین سطوح فلزی به کار می برند. 

ماهیت این نوع از رنگ به گونه ای است که در برابر سایش مقاوم است، استحکام بالایی دارد و هر گز حالت پوسته پوسته شدن به خود نمی گیرد، در برابر فشارهای زیاد مقاومت زیادی دارد، نسبت به اشعه خورشید و مواد شیمیایی و اسیدی و همچنین روغن ها حساسیت نشان نمی دهد و طول عمر بالایی دارد.

با بکار بردن این رنگ ها سطح مورد نظر براق و یکدست است که منظره زیبایی دارد. قدرت چسبندگی بالایی دارد و در زمان کوتاهی خشک می شوند. میزان استفاده از این دسته از رنگ ها به خاطر مقاومت بالا و همچنین ماندگاری زیاد آنها فراوان است و در مکانهای زیادی شاهد استفاده از این رنگ های پلی اورتان می باشیم. انواع رنگ تک جزئی ضخامت کمی دارند به همین دلیل به سرعت خشک می شوند.

هنگام رنگ آمیزی باید سطح کاملا پاکسازی و تمیز شده باشد و عاری از هر گونه سنگ و یا اشیای دیگر باشد تا رنگ به خوبی روی سطح بچسبد و سطحی صاف و یکنواخت به وجود بیاید. رنگ های پلی اورتان دارای رنگ بندی های متنوعی می باشند و در دسته رنگ های صنعتی قرار داده می شوند.

توزیع کنندگان رنگ پلی اورتان تک جزئی الوان

توزیع کنندگان رنگ پلی اورتان تک جزئی الوان توزیع رنگ الوان پلی اورتان تک جزئی به صورت جزیی و عمده توسط مراکز توزیع رنگ انجام می گیرد حال این توزیع رنگ شامل روش های مستقیم و غیر مستقیم می باشد که برای هر کدام از این روش ها نحو اقدام متفاوت است. توزیع کنندگان کوچک این رنگ ها را از نمایندگی های اصلی پخش رنگ به صورت عمده تهیه می کنند و  در اختیار مشتریان قرار می دهند. وزن رنگ ها متفاوت است و از ظروف کوچک تا بزرگ را شامل می شود لذا می توان آن را در حد نیاز خود تهیه کرد.

مهندس جوهری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ترنج شما را به خرید بهترین محصولات انواع رنگ و  اپوکسی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *