مجموعه ترنج شما را به خرید بهترین محصولات انواع رنگ و اپوکسی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

عرضه مستقیم رنگ پارچه سفید

آنچه در این مقاله می خوانید...

بررسی علل رنگ گرفتن پارچه سفیدتولیدکنندگان ایرانی انواع رنگ پارچه

امروزه رنگهای پارچه در برند ها و کیفیت های مختلف و متنوع در بازار موجود میباشند و استفاده از آنها بیشتر لزوم قبل شده است. به کمک رنگ پارچه میتوان طرح های مختلف روی انواع لباس ها ایجاد کرد و به آنها تنوع و زیبایی بخشید.  

رنگ پارچه سفید، مشکی، رنگ های اصلی و رنگ های ترکیبی، اکلیل دار یا شفاف در بازار موجود هستند. این رنگ ها هم ساخت کشورمان ایران هستند و هم رنگ های وارداتی از سایر کشور ها. 

عرضه مستقیم رنگ پارچه سفید

بررسی علل رنگ گرفتن پارچه سفید

بررسی علل رنگ گرفتن پارچه سفید ممکن است برای شما هم پیش آمده باشد وقتی که لباس ها یی با رنگ های مختلف را داخل ماشین لباسشویی میندازید متوجه میشوید که لباس های سفیدتان رنگش را از دست داده است، رنگی شدن پارچه سفید به علت رنگ پس دادن لباس های رنگی است. در این گونه مواقع راهکار های مختلف وجود دارند که تا حدود زیادی رنگ پارچه برگردد و رنگ سفید پارچه احیا شود. می توان لباس را مکرر با آب گرم شستشو داد، با چای سبز، سرکه سیب، مخلوط سرکه و لیمو، آسپرین و جوش شیرین. 

اما این رنگ پذیری همیشه هم بد نیست. گاهی اوقات دوست داریم بافت پارچه بگونه ای باشد که بتوان آنرا رنگ کرد. برای اینکار قبل از رنگ آمیزی باید بافت و جنس پارچه را بررسی کرد. بافت پارچه باید بگونه ای باشد که رنگ پذیر باشد معمولا پارچه های طبیعی از جمله نخی و کتان بسیار مناسب هستند. اما در مقابل پارچه هایی که ضد آب هستند را نمی توان رنگ آمیزی کرد برای اینکار فقط پارچه هایی که آب میتواند به بافت آنها نفوذ کند مناسب هستند. یک نکته مهم دیگر را هم همیشه در نظر داشته باشید اینکه اگر روی پارچه لکه و چربی وجود داشته باشد، رنگ روی پارچه یکدست و زیبا داشتید نخواهد شد پس تمام قبل از رنگ آمیزی پارچه آنرا تمیز کرده و بشویید.

تولیدکنندگان ایرانی انواع رنگ پارچه

تولیدکنندگان ایرانی انواع رنگ پارچه رنگهای پارچه در انواع رنگ های شفاف و اکلیلی هستند. این رنگها بعد از خشک شدن در مقابل آب مقاوم میشوند و قابل شستشو هستند. 

تولید کنندگان ایرانی با استفاده از نیروی های کار آمد و متخصص و دانش و تکنولوژی روز دنیا در زمینه تولید رنگ پارچه فعالیت می کنند و تولیدات داخلی این رنگها را رونق میبخشند.  شما خریداران محترم می توانید رنگهای ساخت ایران با کیفیت خوب و تقریبا مشابه نمونه خارجی را با قیمت پایین تر خریداری کنید. 

اگر در این زمینه اطلاعات کامل از هر یک از برند ها و کیفیت آنها نیاز دارید می توانید سوالات خود را از کارشناسان و مشاوران فروش ما بپرسید. تیم فروش ما لیستی از محصولاتی که از نظر کیفیت که قیمت مد نظر شما هستند را به شما ارائه می دهند. 

مهندس جوهری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ترنج شما را به خرید بهترین محصولات انواع رنگ و  اپوکسی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *