مجموعه ترنج شما را به خرید بهترین محصولات انواع رنگ و اپوکسی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تولید کننده انواع رنگ عایق رطوبت استخر

آنچه در این مقاله می خوانید...

نحوه استفاده رنگ عایق رطوبتقیمت ارزانترین رنگ عایق رطوبت استخر

نحوه استفاده رنگ عایق رطوبت

نحوه استفاده رنگ عایق رطوبت

با توجه به این که دیوارها و سطوح داخل یک استخر به طور مداوم در مجاورت با رطوبت و آب قرار دارند، برای نقاشی این دیوارها باید از یک رنگ عایق رطوبت استخر که به طور مخصوص برای همین مورد تولید شده‌اند استفاده شود. رنگ عایق رطوبت استخر به طور کاملا عمقی به سطوح داخلی استخرها نفوذ کرده و پوششی کاملا مقاوم و قوی را برای استخر مورد نظر به وجود می‌آورد.

پوشش ایجاد شده به وسیله رنگ عایق رطوبت استخر کاملا مستحکم هستند؛ مقاومت در برابر سایش و ضربه از ویژگی‌های بسیار مهم رنگ‌های عایق رطوبت است.

این رنگ به عنوان یکی از بهترین پوشش‌های عایق برای نقاشی استخرها به کار می‌رود. رنگ‌های عایق رطوبت استخری برای نقاشی استخرهای صنعتی و کشاورزی همچون استخرهای پرورش ماهی، محصولی بسیار مناسب و ایده آل می‌باشد. استفاده از رزین‌های پلیمری در رنگ‌های عایق استخری، قدرت چسبندگی این رنگ‌ها و تثبیت پوشش ایجاد شده به وسیله آن‌ها برای استخرها را بیشتر می‌سازد.

این رنگ‌ها قدرت چسبندگی بسیار بالایی برای نقاشی استخرهای بتنی و سیمانی دارند؛ چه بسا با بکارگیری ابزار و تجهیزات مخصوص مکانیکی نیز نمی‌توان این پوشش عایق را از روی سطوح جداسازی کرد. همین ویژگی‌‌ باعث می‌شود تا پوشش به وجود آمده توسط این رنگ در طولانی مدت، به هیچ وجه پوسته پوسته نشده و آسیبی نبیند؛

این رنگ عایق از سطوح سیمانی یا بتنی استخرها در برابر نفوذ آب و رطوبت که به شکل مداوم در مجاورت با سطح داخل استخرها قرار دارند، محافظت می‌نماید. می‌توان نتیجه گرفت که قدرت آب بندی رنگ عایق استخری بسیار بالا است.

برای نقاشی استخرها با استفاده از این رنگ، لازم است در ابتدا رنگ قبلی سطوح داخل استخرها را جداسازی کرده و هر گونه جلبک یا خزه را از روی این سطوح پاک کرد.

سپس لازم است با استفاده از چسب‌های مخصوص آب بندی، ترک یا شکاف‌های مویی که روی سطح داخل استخرها قرار دارند را ترمیم ساخته و سطحی صاف و صیقلی را برای نقاشی به وجود آورد. سپس می‌توان رنگ را با حلالی مناسب به عنوان پایه ترکیب کرده و کار نقاشی را به آسانی انجام داد.

قیمت ارزانترین رنگ عایق رطوبت استخر

قیمت ارزانترین رنگ عایق رطوبت استخر
قیمت خرید رنگ عایق رطوبت برای نقاشی استخرها، با توجه به برند تولید کننده و همچنین نوع رنگ تولید شده متفاوت است. برای تهیه رنگ‌های عایق استخری با کیفیتی بالا و تضمین شده و قیمتی بسیار مناسب، لازم است محصولی تولید شده توسط برندی معتبر را انتخاب کنید.

شرکت رنگ ترنج به عنوان یکی از اصلی‌ترین مراکز تولید و پخش انواع رنگ‌های صنعتی، بهترین محصولات جهت نقاشی استخرها را با کیفیت و قیمتی عالی به بازار عرضه می‌نماید.

 

مهندس جوهری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ترنج شما را به خرید بهترین محصولات انواع رنگ و  اپوکسی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *